
19:47, 12 жовтня 2013 р.
На Львівщині у кювет з’їхав автобус із школярами. Є потерпілі
Школярі із Луцька їхали на екскурсію до Крехівського монастирю та потрапили у ДТП. Відомо, що водій автобуса не впорався із керуванням та з’їхав у кювет. У автобусі було 22 дитини та декілька вчителів. Про це з місця подій повідомляє кореспондент 032.
У лікарні зараз знаходяться одна дитина та вчитель. Зараз вони у Жовківській районній лікарні у хірургічному відділенні. Ще одна дитина отримала струс мозку та черепно-мозкову травму. Ще декілька дітей отримали незначні травми.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:30
Вчора
16:07
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:46, 29 травня
12:01, 1 червня
39
11:27, 5 червня
01:23, 6 червня
11:41, 2 червня
64
