• Головна
  • У Львові відбувся інтернаціональний молодіжний флеш-моб, що показав гендерну рівність (ФОТО)
00:29, 28 вересня 2013 р.

У Львові відбувся інтернаціональний молодіжний флеш-моб, що показав гендерну рівність (ФОТО)

У Львові відбувся молодіжний інтернаціональний флеш-моб, в якому взяли участь 25 молодих людей з 5 країн Європейського Союзу, Східної Європи та Кавказу. Всі вони є учасниками молодіжного обміну, під час якого ділились гендерними реаліями в своїх країнах в рамках програми Європейського Союзу «Молодь в дії» (Youth in Action Programme of the  European Union) на тему гендерної рівності у сільській місцевості. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

IMG_1159

 

Молоді лідери та волонтери молодіжних організацій з Азербайджану, Грузії, Румунії, Туреччини, України створили ланцюг з живих літер, роздавали знаки гендерної рівності з побажанням толерантності на мові своєї країни, і в такий спосіб закликали українську громаду та туристів до терпимості і боротьби з дискримінацією для виховання поваги до рівності між чоловіками і жінками.

IMG_1164

 

«Флеш-моб був короткою й несподіваною подією, що дала мені багато адреналіну та позитиву. Нашим головним завданням було зупинити  людей на вулиці та передати їм повідомлення, яке змусить їх на секунду замислитись про гендерну рівність», - каже Сопіко Арджеванідзе (Грузія).

IMG_1169

 

«Наш флеш-моб ми закінчили підняттям рук в гору й голосним вигуком «Хей-ей!», що означало «Агов, люди, прокиньтесь! Ми говоримо про дуже важливі речі». Взагалі, я вважаю це добре, що є можливість для активної молоді з різних країн членів ЄС, кандидатів на вступ до ЄС,  країн Західної, Східної Європи, Кавказу об'єднатись навколо спільної проблеми тут, в дуже гарній та привітній Україні», - розповідає Тайя Ціскараулі (Грузія).

IMG_1174

 

Учасники намагались показати, як можливо і треба створювати міжкультурний діалог для афішування проблемних питань та пропагування концепції Європи у різних країнах для сприяння європейському громадянству. Така активна позиція молоді має велике значення для демократичних перетворень, спонукає дорозвитку солідарності і толерантності між людьми. Адже зміцнення соціального зв’язку в Європейському Союзі і партнерських країнах, як і майбутнє цих країн, стоїть за молодими людьми, що не байдужі до глобальних проблем, які стоять на перешкоді єднання між усіма людьми - між чоловіком та жінкою.

IMG_1175

 

IMG_1178

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...