09:04, 7 січня
Надійне джерело
У Львові біля Личаківського кладовища понижують платформу на трамвайній зупинці
Платформу понизять до 24 см, замість 38 см, які є зараз. Після ремонтних робіт на цій зупинці зможуть зупинятися трамваї з Берліна, двері яких відчиняються назовні. Посадка/висадка пасажирів трамваїв № 1 і № 7 тут тимчасово зміщена на 30 м в напрямі до вул. Личаківської.
«Минулого тижня ми розпочали ремонтні роботи з пониження платформи трамвайної зупинки навпроти головного входу в музей “Личаківський цвинтар”. Плануємо впродовж місця ці роботи завершити. Крім пониження платформи, також постелимо на зупинці тактильну плитку», - розповіли у Личаківській районній адміністрації.
За інформацією районної адміністрації, посадка і висадка пасажирів впродовж останнього місяця на цій зупинці не здійснюється. Вона зміщена на 30 м в напрямку до вул. Личаківської, оскільки там низький тротуар, який дає змогу зупинятися берлінським трамваям, які вже місяць курсують на маршрутах № 1 і № 7.
«Минулого року ми переобладнали платформу кінцевої зупинки на вул. Вахнянина, а також облаштували нову зупинку громадського транспорту з павільйоном та доступним пішохідним переходом на вул. Мечникова, навпроти поля почесних поховань наших захисників. Це зупинка «Меморіал Героїв України». Варто зауважити, що висота цієї зупинки також стандартизована під берлінські трамваї, які віднедавна курсують цією вулицею», - додають у Личаківській районній адміністрації.
Читайте також: Торік у Львові встановили рекордну кількість пандусів та підйомників
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
22:20, 20 січня
09:59, 20 січня
14:30, 19 січня
live comments feed...
Коментарі