• Головна
  • Львівська влада передала 50 тис. грн. для обладнання кабінету у реабілітаційному центрі «Джерело» (ФОТО)
18:33, 27 вересня 2013 р.

Львівська влада передала 50 тис. грн. для обладнання кабінету у реабілітаційному центрі «Джерело» (ФОТО)

Вчора, 26 вересня, начальник управління середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Світлана Книшик взяла участь в урочистостях з нагоди 20-річчя навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Про це інформує Освітній портал Львівщини.

A7NRBB-h4j0

 

Під час святкування Світлана Книшик вручила директору закладу чек від Львівської облдержадміністрації на суму 50 тис. грн. на обладнання кабінету заняттєвої терапії, а також грамоту департаменту освіти і науки ЛОДА.

aC6ExC2iwvM

 

CQnLgHmy8OA

 

«Прийміть щиросердечні вітання з нагоди 20-річчя Вашої установи і дозвольте висловити велику шану за надану підтримку дітям з особливими освітніми потребами», – звернулася Світлана Книшик з вітальними словами до керівництва та персоналу навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

ljUrWVSt0Sw

 

Вона наголосила, що завдяки успішному впровадженню прогресивних методів навчання, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації у закладі, просвітницької роботи у суспільстві та батьківському середовищі і підготовки персоналу центру особи з обмеженими функціональними можливостями мають змогу брати активну участь у громадському, політичному, економічному та культурному житті держави.

lrGa8aKuoqA

 

ODN_r0ERys8

 

Нагадаємо, навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році з ініціативи батьків дітей з особливими потребами та волонтерів з Канади. Сьогодні на щоденних програмах центру перебуває 150 дітей та молоді з особливостями розвитку, і близько 200 дітей від народження до 18 років отримують послуги в консультативно-реабілітаційному відділені.

s9f2wlvcRZs

 

ugDMUYAomJs

 

У 2008 році на базі «Джерела» створено Львівський міський центр реабілітації. Відтоді центр частково фінансується з міського бюджету та за рахунок благодійних надходжень. За роки своєї діяльності послугами центру скористалось 2 500 тис. дітей. На 2013 рік з бюджету міста на центр «Джерело» виділено 2,5 млн. грн.

UmOGZyzVlhs

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...