• Головна
  • На розвиток дошкільної освіти Львівщини передбачено 3 млн. грн
21:02, 26 вересня 2013 р.

На розвиток дошкільної освіти Львівщини передбачено 3 млн. грн

«Відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України передбачено дати можливість виховуватися у дошкільних навчальних закладах всім дітям. На підставі Президентської програми було видано доручення Кабінету Міністрів і передбачено до 2015 року довести охоплення дошкільною освітою 85% дітей», – повідомила Ірина Сислюк.

Як зазначила начальник відділу департаменту з питань освіти, науки, сім”ї та молоді ЛОДА, динаміка є позитивною та стрімкою. «Основним завданням є розширення кількості закладів дошкільної освіти. За період з 2009 до 2012 року мережу дошкільних закладів розширено на 175, зокрема за 2012 рік на 35 закладів дошкільної освіти», – завважила І.Сислюк.

Зазначимо, щороку з 2009 року охоплення дітей дошкільною освітою збільшується на 3,5-4 тис. Сьогодні в області є 700 дошкільних закладів в яких виховується 65 тис дітей.

Ірина Сислюк повідомила, що сьогодні ведеться будівництво 2 садочків в Сокальському районі, які передбачено відкрити в 2014 році, а також по одному садочку в Городоцькому та Самбірському районах, відкриття яких передбачено на 2015-2016 роки.

З словами І.Сислюк, реорганізація шкіл у навчально-виховні комплекси «школа-садок» дасть можливість відкрити додаткові групи.

«Ще один із шляхів, які передбачені новими соціальними ініціативами Президента України – це розширювати мережу приватних дошкільних закладів. В області є 4 приватні заклади і до кінця 2013 передбачено відкрити ще 2 в м.Городок та в Бродівському районі», – наголосила начальник відділу департаменту з питань освіти, науки, сім”ї та молоді ЛОДА.

Участь у міжнародних проектах також сприяє відкриттю нових закладів освіти, як повідомила Ірина Сислюк. «Сокальський, Жидачівський та Радехівський райони взяли участь у міжнародному проекті «Польща-Білорусь-Україна», участь в якому дала можливість відкрити 18 навчально-виховних закладів», – додала вона.

І.Сислюк також повідомила, що у цьому році затверджена нова програма розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки, де на розвиток мережі передбачено 3 млн. грн., - повідомляють у прес-службі Львівської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39,65
39,75
EUR
42,65
42,73
PLN
9,91
9,95
Оголошення
live comments feed...