• Головна
  • На розвиток дошкільної освіти Львівщини передбачено 3 млн. грн
21:02, 26 вересня 2013 р.

На розвиток дошкільної освіти Львівщини передбачено 3 млн. грн

«Відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України передбачено дати можливість виховуватися у дошкільних навчальних закладах всім дітям. На підставі Президентської програми було видано доручення Кабінету Міністрів і передбачено до 2015 року довести охоплення дошкільною освітою 85% дітей», – повідомила Ірина Сислюк.

Як зазначила начальник відділу департаменту з питань освіти, науки, сім”ї та молоді ЛОДА, динаміка є позитивною та стрімкою. «Основним завданням є розширення кількості закладів дошкільної освіти. За період з 2009 до 2012 року мережу дошкільних закладів розширено на 175, зокрема за 2012 рік на 35 закладів дошкільної освіти», – завважила І.Сислюк.

Зазначимо, щороку з 2009 року охоплення дітей дошкільною освітою збільшується на 3,5-4 тис. Сьогодні в області є 700 дошкільних закладів в яких виховується 65 тис дітей.

Ірина Сислюк повідомила, що сьогодні ведеться будівництво 2 садочків в Сокальському районі, які передбачено відкрити в 2014 році, а також по одному садочку в Городоцькому та Самбірському районах, відкриття яких передбачено на 2015-2016 роки.

З словами І.Сислюк, реорганізація шкіл у навчально-виховні комплекси «школа-садок» дасть можливість відкрити додаткові групи.

«Ще один із шляхів, які передбачені новими соціальними ініціативами Президента України – це розширювати мережу приватних дошкільних закладів. В області є 4 приватні заклади і до кінця 2013 передбачено відкрити ще 2 в м.Городок та в Бродівському районі», – наголосила начальник відділу департаменту з питань освіти, науки, сім”ї та молоді ЛОДА.

Участь у міжнародних проектах також сприяє відкриттю нових закладів освіти, як повідомила Ірина Сислюк. «Сокальський, Жидачівський та Радехівський райони взяли участь у міжнародному проекті «Польща-Білорусь-Україна», участь в якому дала можливість відкрити 18 навчально-виховних закладів», – додала вона.

І.Сислюк також повідомила, що у цьому році затверджена нова програма розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки, де на розвиток мережі передбачено 3 млн. грн., - повідомляють у прес-службі Львівської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...