• Головна
  • На Львівщині п’яний водій «Пежо» врізався в мотоцикл: є постраждалий, - ФОТО
10:36, 16 квітня
Надійне джерело

На Львівщині п’яний водій «Пежо» врізався в мотоцикл: є постраждалий, - ФОТО

На Львівщині п’яний водій «Пежо» врізався в мотоцикл: є постраждалий, - ФОТО

На автодорозі «Львів–Краковець» поблизу села Черчик Яворівський район внаслідок ДТП травмувався мотоцикліст.

Аварія сталася 15 квітня близько 00:40. Як повідомляє поліція Львівщини, 40-річний водій автомобіля Peugeot зіткнувся з мотоциклом Suzuki GSX-R, яким керував 31-річний мешканець району.

На Львівщині п’яний водій «Пежо» врізався в мотоцикл: є постраждалий, - ФОТО, фото-1
«Внаслідок ДТП мотоцикліст отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований», - йдеться у повідомленні.
На Львівщині п’яний водій «Пежо» врізався в мотоцикл: є постраждалий, - ФОТО, фото-2

Правоохоронці також встановили, що водій легковика перебував у стані алкогольного сп’яніння. Його затримали у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

На Львівщині п’яний водій «Пежо» врізався в мотоцикл: є постраждалий, - ФОТО, фото-3

За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286-1 КК України. Санкція статті передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до восьми років. Наразі триває досудове розслідування, правоохоронці встановлюють усі обставини аварії.

Читайте також: На Львівщині авто перекинулося в кювет: двоє людей постраждали, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львівщина #Пежо #мототоцикліст #ДТП #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення