• Головна
  • Спорт робить офісних працівників щасливими. А ваш шеф оплачує абонемент у спортзал?
11:04, 25 вересня 2013 р.

Спорт робить офісних працівників щасливими. А ваш шеф оплачує абонемент у спортзал?

Заняття спортом допомагають краще працювати, вважають «білі комірці». А якщо абонементи в спортивний зал оплачуються роботодавцем, то мотивація до праці істотно зростає. Такої думки дотримуються 88% офісних співробітників. Як свідчать результати опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua, офісні співробітники, які регулярно займаються спортом, більш щасливі та менше нервують. Саме тому необхідно купувати спортивне знаряддя тут.

Згідно з результатами опитування, лише кожен десятий офісний працівник відвідує тренажерний зал безкоштовно. 7% опитаних також можна віднести до категорії щасливчиків: їм роботодавець частково сплачує абонемент у фітнес-клуб або спортивний центр. При цьому в 84% випадків роботодавці не дбають про те, щоб долучити своїх підлеглих до спорту.

Дев'ять офісних співробітників з десяти твердо впевнені: оплачуваний роботодавцем спортивний абонемент істотно допомагає в роботі та навіть надихає на трудові подвиги. 10% налаштовані більш скептично. Ця частина опитаних вважає, що спорт за рахунок компанії ніяк не впливає на ефективність роботи. Знайшлися й ті, хто вважає спорт зайвою витратою часу (1% опитаних).

1

 

Згідно з дослідженнями, співробітники, які хоча б один раз на тиждень займаються спортом, відчувають себе більш щасливими. Таке хобі не тільки допомагає зміцнювати здоров'я та тримати себе у відмінній фізичній формі, а й сприяє виділенню гормону щастя і радості - ендорфіну. Кожен п'ятий з них вважає себе дуже щасливим, а кожен другий - просто щасливим. Для решти діє правило: менше спорту в житті - менше щастя!

Як виявилося, найбільш «нещасними» відчувають себе не ті, хто зовсім забув про спорт, а ті, хто навантажує себе фізично 1-2 рази на місяць. Кожен четвертий знаходиться в постійній напрузі, а зустріти того, хто зовсім не нервує - велика рідкість.

 

2

 

Офісні працівники, які не забувають за роботою про спорт, набагато рідше відчувають нервозність і напругу. 75% респондентів, які роблять фізичні вправи щодня або через день, відчувають нервозність лише час від часу або не відчувають взагалі. А кожен четвертий опитаний, який займається спортом щодня, зовсім не відчуває напруги.

 

3

 

 

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в серпні-вересні 2013 року. Загалом було опитано 897 респондентів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...