Природоохоронні заходи на Львівщині під загрозою зриву: казначейство не провело навіть гривні

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації занепокоєний станом освоєння коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2013 році.

Фінансування природоохоронних заходів, які включено у План природоохоронних заходів на виконання обласних цільових екологічних програм, що фінансуються з обласного цільового фонду охорони  навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету у 2013 році, розпочато на початку вересня. 

Станом на 23 вересня департаментом фінансів Львівської облдержадміністрації виділено близько 2,5 млн. грн. з обласного фонду ОНПС на здійснення заходів. Однак, на сьогодні замовники заходів не можуть виконувати заплановані роботи та освоювати кошти, оскільки органами Державної казначейської служби в області не проведено жодної гривні з обласного екологічного фонду. 

Така ситуація призведе до невиконання запланованих заходів і поставлених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку області на 2013 рік завдань та погіршення екологічної ситуації в області в цілому, - повідомляють у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації

Нагадаємо, що 25 квітня 2013 р. депутатами Львівської обласної ради затверджено План природоохоронних заходів на виконання обласних цільових екологічних програм, що фінансуються з обласного цільового фонду охорони  навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету у 2013 році, який є додатком до Програми соціально-економічного та культурного  розвитку Львівської області на 2013 рік.  

Планом передбачено фінансування 77 природоохоронних заходів  на загальну суму 21,9 млн. грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі