• Головна
  • Один із львівських вишів прийняли до асоціації кращих університетів світу (ФОТО, ВІДЕО)
16:01, 23 вересня 2013 р.

Один із львівських вишів прийняли до асоціації кращих університетів світу (ФОТО, ВІДЕО)

20 вересня, в Італії, у найстарішому навчальному закладі світу - Болонському університеті, ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр підписав Велику Хартію Університетів (Magna Charta Universіtatum). Документ об’єднує понад 800 провідних університетів світу, таких як Кембриджський, Оксфордський та інші. Про це інформує прес-служба університету БДЖ.

1_25

 

dsc_0363_0

 

«Високої честі підписання Хартії удостоюються університети, які є визнаними осередками знань, науки та культури. Цей документ визначає фундаментальні принципи, якими керуються університети для забезпечення розвитку освіти, інноваційного руху та налагодження тісних зв’язків», - прокоментував підписання Хартії ректор Львівського навчального закладу ДСНС України Михайло Козяр.

dsc_0370

 

dsc_0438_0

 

Велика Хартія заснована Європейською асоціацією університетів на основі фундаментальних принципів та цінностей університету та людини. У 1988 році цей документ підписали 388 ректорів кращих вищих навчальних закладів світу.

Нагадаємо, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності на сьогодні цілком інтегрований у міжнародні механізми забезпечення безпеки. Підтвердженням цьому, стало визнання університету на національному рівні кращим з міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки.

dsc_0461

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39,47
39,53
EUR
42,45
42,61
PLN
9,92
9,97
Оголошення
live comments feed...