З 42 тис. львів'ян реально підтвердили потребу в покращенні житлових умов тільки 12 тис

Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації Володимир Лаврін сьогодні, 23 вересня, під час апаратної наради, - інформує прес-служба Львівської ОДА

Нагадаємо, на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» облдержадміністрація та Львівське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» проводять активну роботу щодо формування Реєстру, що надасть можливість одержати точні дані щодо кількості осіб в області, які потребують поліпшення житлових умов.

«З метою спрощення і прискорення внесення інформації за встановленою Формою до Реєстру організаціям, які здійснюють квартирний облік, облдержадміністрація спільно з Фондом розробила та надіслала на адресу районних державних адміністрацій та міст обласного значення прикладне програмне забезпечення АРМ-квартвідділ, що є окремою складовою частиною АС ЄДРКО з пропозицією розповсюдити зазначене програмне забезпечення серед суб’єктів квартирного обліку», – зазначив В.Лаврін.

Як повідомлялось раніше, на загальній черзі громадян, що потребують покращення житлових умов, перебуває близько 65 тис. громадян. Однак, як наголосив В. Лаврін, після спеціальної перевірки фактично підтвердили потребу в житлі 42 143 особи.

«Щоб всі статистичні дані були достовірні потрібно, аби громадяни щорічно  подавали довідки про потребу в покращенні житлових умов. Так, на сьогодні з 42 тис. реально підтвердили потребу в покращенні житлових умов, тобто подали всі необхідні документи, тільки 12 352 особи», – заявив В. Лаврін.

Також начальник управління запевнив, що Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов уже діє. Станом на 19.09.2013 Фонд отримав, опрацьовав і вніс до Реєстру 2950 Форм подання інформації, що складає 22% від загальної кількості фактичних заявників.

«У розрізі районів області заповнення Державного реєстру здійснено на 75%, однак із 9000 громадян, що перебувають на квартирному обліку Львівської міської ради Реєстратору передано лише 480 Форм», – сказав В.Лаврін.

«У Львові необхідно провести спеціальне навчання, збільшити кількість фахівців, які заповнюють Форми, а також забезпечити інформування мешканців щодо потреби повторного подання документів органам, які здійснюють квартирний облік, в разі необхідності подальшого перебування на черзі для покращення житлових умов», – доручив В.Шемчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі