• Головна
  • «Компанія Ензим» не дає працівникам Державної екологічної інспекції здійснити перевірку
Щось приховують?
16:50, 23 вересня 2013 р.

«Компанія Ензим» не дає працівникам Державної екологічної інспекції здійснити перевірку

Щось приховують?

Відповідно до плану заходів з виконання покладених на Державну екологічну інспекцію у Львівській області завдань на ІІІ квартал 2013 року, у період з 28.08.2013р. по 17.09.2013р. було заплановано проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ПрАТ «Компанія Ензим».

Про початок проведення планового заходу підприємство було повідомлене належним чином у терміни, визначені чинним законодавством.

Всупереч цьому, 28.08.2013р. держінспекторів не допустили до проведення перевірки. Держекоінспекція двічі додатково повідомляла ПрАТ «Компанія Ензим» про дату прибуття держінспекторів для проведення планової перевірки. Однак, в черговий раз було складено акт недопуску на об’єкт.

Як йдеться у листі ПрАТ «Компанія Ензим», надісланому на адресу Держекоінспекції, підприємство вважає необгрунтованим щорічне проведення Держекоінспекцією перевірок на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Водночас, Постановою Кабінету Міністрів України від 19.01.2008 № 212 регламентовано періодичність здійснення заходів державного нагляду (контролю) відповідно до затверджених Критеріїв розподілу суб’єктів господарювання за ступенем ризику їх господарської діяльності для навколишнього природного середовища. Зокрема, передбачено, що планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику проводяться не частіше одного разу на рік.

Оскільки вищезазначені дії зі сторони підприємства суперечать вимогам Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Держекоінспекція готує звернення до Львівського окружного адміністративного суду з позовом про зобов’язання ПрАТ «Компанія Ензим» до вчинення дій по допуску держінспекторів до проведення планової  перевірки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...