
15:10, 4 жовтня 2024 р.
Надійне джерело
Дім Франка оцифрував понад 200 видань Івана Франка

У Домі Франка активно триває реалізація проєкту «Весь Франко: читай, слухай, дивись» за підтримки Український культурний фонд.
Про це повідомила Львівська обласна рада.
«Ми вже оцифрували більше 200 прижиттєвих окремих видань Івана Франка, що зберігаються у колекціях Дому Франка та Інститут франкознавства ЛНУ імені Івана Франка. Тепер наші партнери з Львівської національної наукової бібліотеки України імені Василя Стефаника в межах проєкту оцифровують книжки, що були видані за життя Франка, зі своїх фондів. Щиро дякуємо за допомогу і дієву співпрацю», - зазначив директор музею Богдан Тихолоз.
Зовсім скоро їх можна буде побачити на спеціальному сайті, щоб мати змогу читати, гортати, досліджувати, завантажувати, звичайно, вказуючи джерело зберігання примірників при використанні.
Читайте також:У Львові презентують книгу історій українських воїнів, записаних на фронті
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:09
Вчора
ТОП новини
Оголошення
00:13, Сьогодні
95
19:48, 4 березня
00:13, Сьогодні
6
live comments feed...
Коментарі