Молодій львів’янці Оксані Куліш необхідна допомога

Куліш Оксана, 1981 року народження, потребує допомоги! Діагноз: вроджена вада серця. Великий дефект перимембранозної частини міжшлуночкової перетинки. Висока легенева гіпертензія (синдром Ейзенменгера). Відносна недостатність тристулкового клапану.

Оксані 31 рік. Вона надзвичайно гарна, тендітна і дуже харизматична молода жінка. Все свідоме життя Оксана живе зі страшним діагнозом – з тяжкою вродженою вадою серця. Це захворювання дало про себе знати ще в дитинстві, а з 6 років вада серця стала невід’ємною частиною Оксаниного життя.

Вже тоді, ще маленькій дівчинці, Оксані відмовили в операції через високу легеневу гіпертензію. Ні Київ, ні Польща, не давали втішних прогнозів. А стан здоров'я з кожним роком погіршувався. В 14 років Оксана перенесла ще одне важке захворювання – абсцес головного мозку, була між життям та смертю. Тоді її дивом врятували.

Все життя Оксани пов'язано з лікарнею, постійні огляди, операції та аналізи. Після довгих років потрясінь і випробувань сили зменшувались і руки опускались. Та не зважаючи на фізичну кволість, Оксана успішно закінчила школу і медичне училище, а згодом, всупереч всьому вийшла заміж і народила здорового хлопчика. Зараз Владиславчику 5 років.

Життя жінки надалі пов'язане з лікарнею. Оксана постійно приймає ліки, але тепер вони не допомагають. Потрібен препарат Бозентан (33000 грн за упаковку), Вентавіс (9000 грн за упаковку), Реваціо (7500 грн за упаковку). Заощаджень в сім’ї ніколи не було, оскільки всі гроші і без того витрачались на ліки. Ці препарати можуть призупинити розвиток захворювання, але коштують нереально дорого для Оксани.

«Дуже важко усвідомлювати, що у твого життя з’явилась ціна і що твоя дитина в будь-який момент може залишитись сиротою», - зізнається Оксана.

Оксана потребує лікування закордоном. Університетська клініка Гессена, Німеччина, готова прийняти її на обстеження для визначення подальшої схеми лікування. Оксані потрібна складна, надзвичайно дорога і ризикована операція – пересадка серця і легень, вона вже не одноразово чула це від лікарів, та клініка Гессена дала надію, що можна буде обійтись медикаментозним лікуванням.

Оксану чекають 7 жовтня, обстеження триватиме 5 днів і коштуватиме 7500 Євро. Якщо все буде добре, молодій жінці призначать лікування, яке вартуватиме 500 Євро в день і триватиме роками – на жаль, дива не стаються за один день.

Завдання номер один для Оксани – потрапити на обстеження, для цього потрібно 9000-9500 євро (7500 євро на обстеження і 1500-2000 Євро на переліт, трансфер, перекладача, проживання в Гессені). Часу дуже мало, а сума чималенька.

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ «Крила надії»

ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів

МФО 325365

ЄДРПОУ 35620901

Рахунок 2600001336292

Призначення платежу - добровільне пожертвування для Оксани Куліш

 

Координатор адресної допомоги - Марина Анісімова, тел 050 370 90 02.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі