Садовий боїться гніву емоційних депутатів, тому не ходить на сесії Львівської облради

Міський голова Львова Андрій Садовий пояснив, що не приходить на сесії обласної ради через щільний графік, втім, запевняє, його заступники можуть відповісти на усі запитання депутатів щодо закриття Грибовицького сміттєзвалища. Про це пише Вголос.

Сьогодні у коментарі журналістам міський голова зазначив, що депутати повинні бути менш емоційними у цьому питання і розглядати його по суті.

«Треба розуміти, що в мене є достатньо напружений робочий графік і вчора на сесію обласної ради був делегований начальник управління житлового господарства пан Юрій Голець, який був компетентний дати відповідь на всі запитання. Якщо депутати не захотіли його слухати, я думаю, це емоції. Коли є важливі питання, треба емоції відкидати в бік, а говорити про суть справи. Пан Голець би дуже фахово дав відповідь на всі питання, які депутати ставлять», – розповів Садовий у коментарі журналістам.

Міський голова або забув, або не знав, що на сесії ЛОР також був його заступник Володимир Шевчук.

Садовий також ухилився від прямої відповів на питання, чи прийде він на сесійне засідання облради 3 жовтня, на яке його вкотре запросили депутати.

«Сьогодні важко наперед говорити про 3 жовтня. У мене є профільні заступники, які відповідають за ті чи інші питання. Так, безперечно, всі би хотіли, щоб всюди був міський голова – на всіх заходах, нарадах, конференціях. Але є графік міського голови і є надзвичайно важливі проблеми, які треба вирішувати – з питаннями проплат через казначейство, з виділенням коштів, є поточна робота», – повідомив Садовий.

Не зміг міський голова також відповісти, чи приїде на сесію Жовківської райради, яка запланована на 26 жовтня. Садовий лише зазначив, що вніс цю подію у свій графік, тож якщо не з’явиться надзвичайних ситуації – у Жовкву поїде.

Як інформував Вголос, депутати Львівської облради висловили обурення тим, що міський голова Львова Андрій Садовий вчора вкотре проігнорував сесію облради, де мав доповідати про забезпечення заходів із закриттям та рекультивацією Львівського міського сміттєзвалища. Садовий натомість прислав свого заступника.

Така заміна не задовольнила депутатів. Відтак, голова профільної комісії облради Олексій Балицький  запропонував на наступне пленарне засідання поставити першим питання про Львівське міське сміттєзвалища і знову запросити Андрій Садового, а депутат Михайло Барбара у свою чергу запропонував провести сесію обласної ради із міським головою Львова безпосередньо на сміттєзвалищі, аби активізувати роботу з вирішення цієї проблеми.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі