• Головна
  • Львівським студентам пропонують виграти поїздку у Франкфурт, якщо напишуть есе
17:28, 18 вересня 2013 р.

Львівським студентам пропонують виграти поїздку у Франкфурт, якщо напишуть есе

Вже вдруге цього року у рамках міжнародного туристичного Форуму «Перемагай з левом!» проходите програма «Перемагай з левом! Можливості для молодих лідерів», що дозволяє активним студентам та молодим науковцям з українських вишів безкоштовно взяти участь у Форумі, а також виграти поїздку за кордон для стажування та обміну досвідом.

Минулого року дві українські студентки, що перемогли у Програмі, отримали можливість відвідувати літню туристичну школу у Австрії. Цього року переможці програми поїдуть у м. Франкфурт, Німеччина, для участі у Форумі майбутніх лідерів (Future leaders forum), що проходить у рамках міжнародної виставки індустрії ділової гостинності IMEX. Це унікальний досвід та можливість для українських студентів не лише розширити коло професійних контактів та обмінятись ідеями з найкращими молодими фахівцями з різних країн, але й заявити про Україну та її туристичний потенціал.

Для участі у програмі студентам потрібно написати есе на тему «Туристичний продукт «Україна»: унікальний досвід туриста» / Destination Ukraine: unique travel experience. Автори п’яти найкращих робіт зможуть безкоштовно взяти участь у форумі «Перемагай з левом-2013» та презентуватимуть свої роботи під час Форуму. На основі презентацій журі обере двох переможців, що поїдуть у Франкфурт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...