ДП «Аргентум», який збирає термометри, батарейки працює без дозволу і без ліміту

 Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації повідомляє, що ДП «Аргентум», яке декларує такий вид діяльності як збирання та  утилізація відходів електроніки: енергоощадні лампи, цифрова техніка, домашні термометри та батарейки тощо, працює без паспортів відходів та дозволів на розміщення відходів та ліміти на утворення і їх розміщення.

З метою отримання інформації про дотримання ДП «Аргентум» вимог природоохоронного законодавства Департамент звернувся із відповідним запитом у  Державну екологічну інспекцію у Львівській області. З отриманої відповіді стало відомо, що ДП «Аргентум» двічі не допустив до перевірки (планової і позапланової) екоінспекторів.

Одночасно, у Переліку ліцензійних справ щодо провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами: збирання,  перевезення, зберігання,  оброблення, утилізація, видалення, знешкодження, захоронення, розміщеному на інтернет-сторінці Мінприроди, станом на 04.09.2013 р. ДП «Аргентум» - відсутнє.

Зважаючи на вищевказані факти, Департамент ставить під сумнів правову діяльність ДП «Аргентум» у сфері  утилізації відходів електроніки. 

Відповідні документи (матеріали) передані в правоохоронні органи для відповідного реагування згідно законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі