
17:43, 21 червня 2024 р.
Надійне джерело
Завтра на Львівщині вимикатимуть світло тільки ввечері

22 червня за вказівкою “Укренерго” графіки відключень будуть застосовуватись з 16:00 і 24:00.
Про це повідомляє телеграм-канал ДТЕК.
В разі змін енергетики обіцяють оперативно поінформувати населення.
Читайте також: На проспекті Свободи у Львові встановлять інклюзивну вбиральню
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
Оголошення