
11:50, 10 червня 2024 р.
Надійне джерело
Львів’янки – семиразові володарки Кубка України з гандболу

Львівська гандбольна команда «Галичанка» здобула свій другий трофей у 2024 році, виборовши Кубок України з гандболу.
Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
У фіналі кубка відбулося західно-українське дербі між «Галичанкою» та «Карпатами». У двобої львів’янки зуміли обіграти ужгородських суперниць – 34:30.
«Галичанка» стала 7-разовим володарем Кубка України з гандболу. У сезоні 2023/24 львівський клуб здобув свій ювілейний, 10-й, титул чемпіона української Суперліги.
Читайте також: Фехтувальники зі Львівщини поїдуть на Паралімпійські ігри у Парижі - ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
Оголошення
16:56, 25 червня
20
13:36, 19 червня
6
21:02, 13 червня
16:56, 25 червня
19
11:30, 24 червня