
20:00, 22 травня 2024 р.
Надійне джерело
Погода у Львові на завтра

У четвер, 23 травня, у Львові хмурий ранок зміниться ясним днем та безхмарним вечором. Уночі йтиме дощ із грозою. Вранці розпогодиться, та більше цього дня опадів не передбачається.
Про це повідомляє портал «Синоптик».
Температура вночі +14°, а вдень +26° тепла.
Найбільше тепло у Львові в цей день було у 1950 році +28, а прохолодно в 1980 році, коли температура повітря впала до -1,6.
У народі цей день називався Семик. Чому така назва – невідомо, але земля в цей день вважалась іменинницею. Працювати на землі було заборонено, оскільки земля повинна відпочивати. 23 травня ходили по лісах і дібровах, збирали різні трави, яким приписували особливу цілющу силу. Наші пращури помітили, що холодний день обіцяє хороший врожай зернових культур.
Читайте також: Завтра на Львівщині 15 сіл залишаться без газу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
05:08, 21 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня