• Головна
  • У Китаї відкрили перший Український Культурний Центр (ФОТО)
17:22, 6 вересня 2013 р.

У Китаї відкрили перший Український Культурний Центр (ФОТО)

24 серпня 2013 року cтало знаковим не лише для українців. Цього дня у Китаї відкрився  перший Український Культурний Центр. Про це сьогодні повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Ініціаторами підписання угоди про відкриття Українського Культурного Центру в Китаї є Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» та Шанхайська компанія «Їнлун» (Шанхай Їнлун Інвестмент Менеджмент Корпорейшн ЛТД) (Shanghai YingLun Investing Manegement Co Ltd).

«Довгоочікувана подія стала культурою віхою у житті та взаєминах обох країн. Відтепер українська громада в Китаї матиме власний культурний осередок, що дозволить українцям бути ближчими і зрозумілішими для китайського народу. Варто зазначити, що специфіка роботи Центру не є вузькою, як може видатися на перший погляд. Це не лише задоволення культурних і естетичних інтересів громадян України й Китаю, а й сприяння економічній співпраці між двома державами. З цією метою в Центрі регулярно проводитимуться різноманітні виставки та фестивалі, музичні концерти та покази модельних колекцій українських дизайнерів, презентації, а також бізнес-семінари, симпозіуми та круглі столи.

Український Культурний Центр в Китаї стане містком зближення двох країн, кожна з яких має багатогранну культурну спадщину, свої звичаї та традиції. Це можливість побачити найкращі твори української культури і мистецтва, ознайомитися із фольклором країни, почути найкращі зразки української пісні, зустрітися із видатними спортсменами та діячами України», - розповідає Юрій Котик, голова Міжнародної ГО «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

Український Культурни центр_1

 

Перші кроки назустріч один одному вже зроблено. У рамках відкриття Українського Культурного Центру в Китаї відбулася низка мистецьких заходів: виставка українського живопису, творів скульптора Василя Салиги, презентація книги відомого китайського художника Чжен Женгана «Листи кохання до України», а також показ моделей українських дизайнерів.

У святковому концерті взяли участь чоловічий вокальний ансамбль з України «Lavivo», співак Чжоу Шен та шоу-балет «Карма» порадували публіку своїми виступами, баяніст Чжан Лічін виконав українські популярні пісні, а віртуозне виконання на старовинному українському музичному інструменті – цимбалах – продемонструвала Жен Цзячі. Є надія, що в майбутньому Центр динамічно розвиватиметься та об’єднає навколо себе багатьох талановитих, освічених, мислячих і творчих людей.

«Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» стояла біля витоків відкриття Центру і надалі братиме активну участь у його розвитку. Адже в житті будь-якої країни культурні осередки виконують відповідальну місію: вони дають поштовх до духовного зростання, самоосвіти і вдосконалення людини. Міжнародний обмін досвідом між Україною і Китаєм позитивно вплине на загальний імідж України і покращить взаємовигідні відносини між обома країнами», - додає Юрій Котик.

Організаторами заходу виступили Генеральне консульство України в Шанхаї, Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва», шанхайська компанія «Їнлунь», а також Шанхайський офіс Китайської асоціації ділового співробітництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...