• Головна
  • Львівщина відзначить День партизанської слави
17:09, 4 вересня 2013 р.

Львівщина відзначить День партизанської слави

У вересні цього року на Львівщині заплановано відзначати День партизанської слави. Про це йдеться у розпорядженні в.о. голови Львівської ОДА Вадима Гураля від 30 серпня 2013 року № 581/0/5-13, оприлюдненому на сайті ЛОДА.

Відповідно до розпорядження, планується провести урочисті та меморіальні заходи з відзначення Дня партизанської слави, увічнення пам’яті загиблих партизанів і підпільників, покладання квітів до могил керівників підпільно-партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років; забезпечити відвідування керівниками органів виконавчої влади ветеранів війни за місцем їх проживання, у госпіталях, лікарнях, будинках-інтернатах, пансіонатах для ветеранів війни і праці з метою вивчення стану їх соціально-побутового забезпечення, медичного обслуговування та побутових потреб; забезпечити упорядкування пам’ятників та меморіалів на честь партизанів і підпільників.

Також заплановано провести у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих і позашкільних навчальних закладах тематичні уроки, лекції, бесіди з історії підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, патріотичні та спортивні акції учнівської та студентської молоді. Крім цього, заступник губернатора розпорядився сприяти відновленню або створенню куточків партизанської слави у музеях та бібліотеках при загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладах; сприяти наданню учнівською та студентською молоддю шефської допомоги ветеранам підпільно-партизанського руху.

Заходи заплановано провести протягом вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...