• Самбісти зі Львівщини отримали "золото" на етапі Кубка світу, - ФОТО
14:49, 22 лютого
Надійне джерело

Самбісти зі Львівщини отримали "золото" на етапі Кубка світу, - ФОТО

Змагання зі спортивного й бойового самбо тривали впродовж 15–21 лютого у місті Лімасол на Кіпрі. Україну на турнірі представляли 43 спортсменів. З них двоє – з Львівської області.

Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

Михайлюк Ярослав виборов «золото» у спортивному самбо серед юніорів до 88 кг. До слова, напередодні хлопець став чемпіоном на всеукраїнських змаганнях.

Берегульський Нікіта посів перше місце у спортивному самбо та друге місце у бойовому самбо серед чоловіків до 98 кг. Також він нещодавно став віце-чемпіоном Кубку України.