У Львові пікетували з приводу війни у Сирії (ФОТО)

У Львові пікетували з приводу війни у Сирії.Додаткова увага учасниками акції приверталася до боєздатності української армії. Пікет проходив під будівлею колишнього військкомату Галицького району Львова, повідомляють в ГО «СПАС».

Громадські активісти демонстрували плакат, роздавали листівки, розказували перехожим про мету своєї акції. Пікет проходив з 13:00, і тривав трохи більше за півгодини. Самі учасники на знак причетності тематики заходу до збройних сил, були в камуфльованій одежі.

«Будівля колишнього військкомату ще менш ніж 5 років назад приймала у себе майбутніх захисників Вітчизни. Колись, за один призов сюди зявлялося 20 тисяч осіб призовного віку для проходження строкової служби. Зараз будівля пустує. Військових з усіх військкоматів поселили у Львові в одну будівлю, яка планувалася колись під космічний вузол зв’язку. Отож, щоб знищити мобілізаційний центр усіх 6 районів Львова достатньо кинути лише одну бомбу.

Як можна скорочувати кафедру аеромобільних військ? Як можна переносити штаб зі Львова в Рівне? Як можна ліквідовувати снарядні, патронні, порохові заводи?

Тотальне скорочення армії, витрат на армію та на її озброєння і вишкіл, скорочення військових навчальних закладів – все це поставило українські збройні сили у жалюгідне становище. Програми військового резерву вже 6 років практично не фінансуються. А як, перепрошую бути військовому комісаріату, якщо там лише 6 військових? З них один лише займається офіцерами і не в стані буде навіть фізично всіх обдзвонити. А хто мобілізується, якщо призови відміняють, окрім як у внутрішні та залізничні війська. Це добре, на думку матерів, коли строкової служби більше не існуватиме. Але хто захистить тоді свою матір, близьких, родичів, Вітчизну?

Контрактна армія у світі, виправдала себе лише у США, з її велетенським боргом перед кредитною системою та лідерів європейського мікротуризму, таких як Хорватія та Латвія, де армія годиться скорше для парадів.

Сирія, це той останній приклад, який демонструє нам – колективної безпеки у світі більше не існує! Сьогодні готуються бомбардувати Сирію, а завтра можуть нас! І покладатися можна лише на самого себе.

Коли мені кажуть, що Сирія є далеко від України. Я нагадую, що газопровід з Катару через Сирію і Турцію у Європу, який буде збудовано після падіння законної влади Асада. Залишить без роботи українську газотранспортну систему, а наш бюджет відповідно без надходжень.

Коли мені кажуть, що військова доктрина не передбачає вірогідних супротивників. Мені залишається відповісти, що доктрина Сирії також не передбачала масштабної іноземної інтервенції. А сусідні країни Ізраїль, Ліван та Турція уже давно були достатньо прогнозовані. Коли мені кажуть, що Україна немає статусу світового ігрока. То я відповідаю, що вівця завжди буде вівцею, поки не змінить своє мислення та не подолає стереотипи.

Перехожі підтримували та розуміли нас. Нас зрозуміли у Львові, сподіваюсь нас зрозуміють і у всій Україні. І що до нас дослухається і українська влада!

DSC07009

 

DSC07014

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі