і додадуть 20 автобусів
15:10, 28 серпня 2013 р.
У день матчу Україна-Сан-Марино частково обмежать рух приватного транспорту
і додадуть 20 автобусів
6 вересня у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудеться міжнародний кваліфікаційний матч на Кубок світу ФІФА 2014 в Бразилії між національними збірними командами України та Сан-Марино. Для забезпечення якісного перевезення вболівальників буде продовжено рух громадського транспорту, збільшено кількість одиниць транспорту на маршрутах на вул. Стрийську. Одночасно будуть введені додаткові експрес-маршрути з пл. Петрушевича. Про це повідомили в управлінні транспорту та зв’язку Львівської міської ради.
Відтак, для забезпечення комфортного доїзду вболівальників на матч, який відбудеться 6 вересня на новому стадіоні, буде посилено роботу громадського транспорту на існуючих маршрутах (автобуси № 3А, 10, 25, 40, тролейбуси № 3, 25) та продовжено графік роботи до 01.00-01.30 год.
Також буде запроваджено експрес-маршрути від пл. Петрушевича до ТЦ «Кінг Крос» та вул. Вернадського, які курсуватимуть від 18.00 до початку матчу та від закінчення матчу до 01.30 год. Планується часткове обмеження руху приватного автотранспорту на вулицях, які провадять до стадіону.
Як зазначають в управлінні транспорту та зв’язку, якщо розраховувати на наповненість стадіону в 30 тис осіб, то передбачається, що громадським транспортом скористається 10,5 тис осіб, ще 9 тис осіб доїжджатимуть на стадіон власним автотранспортом.
Відтак, аби вчасно довести усіх вболівальників на стадіон, до матчу збільшиться на 4 одиниці кількість тролейбусів та на 5 одиниць кількість автобусів, додатково працюватиме 12 експрес-автобусів з пл. Петрушевича.
«Така логістична схема перевірена підчас проведення подій на стадіоні «Арена Львів». За такою ж схемою здійснювалось обслуговування вболівальників під час матчів Євро 2012», - додав Олег Вілюра, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради.
Аби вчасно вивезти вболівальників зі стадіону після матчу, кількість експрес-автобусів буде збільшена до 20 одиниць.
Довідка 032.ua
Схема руху громадського транспорту до матчу:
експрес-автобуси: пл. Петрушевича – вул. Вернадського;
тролейбуси: пл. Петрушевича – Автовокзал;
рейсові автобуси: через пл. Петрушевича – ТЦ «Кінг Крос Леополіс».
Схема руху громадського транспорту після матчу:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:33, 10 січня
08:32, 10 січня
19:21, 17 січня
13:35, 17 січня
live comments feed...
Коментарі