• Головна
  • У Львові продовжили термін подачі заявок на реставрацію балконів
18:01, 5 грудня 2023 р.
Надійне джерело

У Львові продовжили термін подачі заявок на реставрацію балконів

У Львові продовжили термін подачі заявок на реставрацію балконів

У Львові продовжили термін подачі заявок від мешканців на реставрацію балконів на головних фасадах будинків-пам’яток. Це можна зробити до 31 грудня включно.

Про це інформує Львівське комунальне підприємство «Бюро спадщини».

«Програма передбачає реставрацію, ремонт (реставраційний) балконів, еркерів, лоджій, які належать до житлових квартир, що є у приватній власності та розташовані на головних фасадах будинків – пам’яток культурної спадщини м. Львова», – йдеться у повідомленні.

Охочим взяти участь наголошують, що потрібно подавати спільну заяву з повним переліком додатків від усіх мешканців чиї балкони виходять на головний фасад. Якщо мешканці не хочуть брати участь у програмі, вони долучають письмову відмову.

Як подати заявку

Найперше слід зʼясувати, чи будинок є пам’яткою культурної спадщини і чи балкон розташований на головному фасаді та перебуває в незадовільному/аварійному стані. Далі варто узгодити із сусідами-власниками балконів внесення частки співфінансування. Зараз така частка становить 10 тисяч гривень за кожен балкон, еркер чи лоджію. Сусід також мають надати згоду на доступ до балконів та використання інженерних мереж. Після цього слід завантажити загальну заяву та відправити її територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг Львова.

До заяви обов’язково потрібно вкласти додатки від власників кожної з квартир, чий балкон подається на програму:

копії укладеного(-их) охоронного(-их) договору(-ів) з органом охорони культурної спадщини на кожну квартиру з балконом, який пропонується для реставрації по Програмі (якщо він у вас не укладений, його потрібно укласти з управлінням охорони історичного середовища);

копії технічних паспортів кожної квартири з балконом, який пропонується для реставрації по Програмі; копії поверхових планів будинку – пам’ятки культурної спадщини (для їх отримання, необхідно звернутися в управляючу компанію або ОСББ).; фотофіксація стану балкону(-ів), еркера(-ів), лоджії(-й), які пропонуються для реставрації по Програмі; довіреність про уповноваження особи на участь у Програмі (нотаріально посвідчена).

У разі, якщо хтось із власників відмовляється від участі у Програмі, учасник до заявки долучає відповідну письмову відому.

«Першочергово реставрація балконів буде здійснюватись на тих об’єктах, де вже розроблена проєктно-кошторисна документація», – наголошують у «Бюро спадщини».

Якщо ж будинок не є памʼяткою архітектури, однак балкон перебуває в аварійному стані, власники можуть подавати заявки на реставрацію балконів на умовах співфінансування. 80% коштів готове оплатити місто, а 20% залишиться за мешканцем. На реалізацію цієї програми з бюджету міста виділили 10 мільйонів 300 тисяч гривень. В середньому ремонт балкону коштує 100 тисяч гривень.

Читайте також: Що відвідати у Львові: в органному залі виконають найдавнішу оперу сучасності

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реставрація_балконів_львів #заявка_на_реставрацію_балконів #відреставровані_балкони
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
38,50
38,60
EUR
41,82
41,90
PLN
9,69
9,73
Оголошення
live comments feed...