
16:48, 30 серпня 2023 р.
Надійне джерело
Чоловіка на Львівщині підозрюють у жорстокому вбивстві безпритульної собаки, - ФОТО

Жорстоке вбивство безпритульної собаки у м. Кам’янка-Бузька – місцевому мешканцю повідомлено про підозру.
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
За процесуального керівництва Жовківської окружної прокуратури повідомлено про підозру 32-річному чоловіку за фактом жорстокого поводження з тваринами (ч. 1 ст. 299 КК України).
За даними слідства, підозрюваний в серпні цього року на одній із вулиць м. Кам’янка-Бузька вбив безпритульну собаку. Чоловік наніс тварині численні удари розбитою скляною пляшкою, після чого руками задушив її.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Львівського районного управління поліції № 1 Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Читайте також: У Львові поліція врятувала чоловіка від страшного вчинку, - ВІДЕО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
04:59, 4 грудня
14:55, 9 грудня
16:53, 5 грудня
19
18:38, 11 грудня
320