
14:49, 20 серпня 2023 р.
Надійне джерело
У львівських школах відкриють 12 центрів національно-патріотичного виховання

На базі закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади відкриють 12 центрів національно-патріотичного виховання.
Станом на сьогодні вже функціонує один в Галицькому районі, до жовтня відкриють ще п’ять, повідомилаЛьвівська міська рада.
Зокрема, йдеться про створення при опорних закладах освіти 12 центрів національно-патріотичного виховання з окремими штатами та необхідною матеріальною базою, щоб якісно і ефективно викладати цей предмет.
Загалом у Львові буде 12 центрів національно-патріотичного виховання (по два в кожному районі). Один з них вже функціонує у Галицькому районі за базі Центру дитячої та юнацької творчості. Другий центр відкриють 1 вересня на Сихові, у школі №13. Ще пʼять планують відкрити 1 жовтня, решту – пізніше.
Основні напрямки діяльності таких центрів:
- основи цивільного захисту;
- кульова стрільба (навчання зі стрільби);
- тактична підготовка;
- домедична допомога.
У центрах національно-патріотичного виховання працюватимуть психологи та фахові інструктори з кульової стрільби, домедичної і тактичної підготовки.
Читайте також: Яким буде новий навчальний рік на Львівщині та коли розпочнеться
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:20
Вчора
15:18
Вчора
14:16
Вчора
ТОП новини
Оголошення
14:14, 12 червня
6
09:27, 13 червня
20:10, 10 червня
21:33, 14 червня
19:02, 11 червня
live comments feed...
Коментарі