• Головна
  • Гарно посиділи: львів'янин під час застілля вдарив ножем знайомого, - ФОТО
12:25, 19 червня 2023 р.
Надійне джерело

Гарно посиділи: львів'янин під час застілля вдарив ножем знайомого, - ФОТО

Гарно посиділи: львів'янин під час застілля вдарив ножем знайомого, - ФОТО

17 червня, близько 14.00, до поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що мешканець однієї з квартир на вулиці Круп’ярській у Львові отримав ножове поранення.

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

На місці події працювали слідчо-оперативна група та інші співробітники Львівського районного управління поліції №1. Поліцейські встановили особу потерпілого, 41-річного господаря квартири. Його госпіталізовано у лікарню.

Також встановлено, що того дня до потерпілого прийшли гості. Під час розпивання спиртних напоїв у нього виник конфлікт з одним із гостей, у ході якого зловмисник, 38-річний львів’янин, завдав йому удару ножем в область черевної ділянки.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Зловмисник затриманий у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.

Досудове розслідування триває.

Читайте також: На Львівщині чоловік побив та пограбував літню жінку, в якої винаймав житло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини_Львів #новини_Львова #вдарив_ножем_знайомого #поліція_Львівщини #злочин_під_час_застілля
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення