• Головна
  • Як подати декларацію з податку на прибуток, якщо бізнес збитковий: інформація для львівських підприємців
11:31, 7 серпня 2013 р.

Як подати декларацію з податку на прибуток, якщо бізнес збитковий: інформація для львівських підприємців

У разі якщо платник податку, який сплачує авансові внески, за підсумками I кварталу 2013 року не отримав прибутку або отримав збиток, він мав право подати податкову декларацію та фінансову звітність за I квартал. Такий платник податку авансових внесків у II-IV кварталах 2013 року не здійснює. Про це інформує прес-служба Міндоходів у Львівській області.

В такому випадку податкові зобов’язання визначаються на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до органу державної податкової служби протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Платник податку, який за підсумками 2012 року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у 2013-2014 роках, а за підсумками I кварталу 2013 року отримав прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.

Декларацію з податку на прибуток підприємств за І півріччя 2013 року слід подати не пізніше 9 серпня 2013 року та сплатити податок на прибуток не пізніше 19 серпня 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...