18:00, 6 серпня 2013 р.
У Львові відзначать кращих спортсменів лучного спорту, веслувальника та кульовика
Завтра, 7 серпня за участю членів виконкому НОК України у Львівській області відбудеться вшанування кращих спортсменів Львівщини та їхніх тренерів за підсумками червня та липня 2013 року. Про це 032 повідомили в управлінні спорту.
Захід відбудеться в конференц-залі генерального ІТ-партнера відділення НОК України у Львівській області компанії «Техніка для бізнесу» за адресою Львів, вул. Шептицьких, 26.
Початок о 16 годині.
Нагороди отримають: член національної збірної команди України, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Віталій Вергелес; член національної збірної команди України, майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби, учасник Ігор двох Олімпіад (в Пекіні та Лондоні) Романа Бондарук, а також лауреат квітня 2013 року, заслужений майстер спорту з кульової стрільби, член національної збірної команди України, учасниця Ігор двох Олімпіад (в Афінах та Лондоні) Катерина Палеха
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
22:20, 20 січня
12:12, 13 січня
1
17:32, 17 січня
live comments feed...
Коментарі