• Головна
  • Лише в 14 школах Львова з 60 завершили ремонтні роботи, а до навчального року - 26 днів (ФОТО)
зараз
17:45, 6 серпня 2013 р.

Лише в 14 школах Львова з 60 завершили ремонтні роботи, а до навчального року - 26 днів (ФОТО)

зараз

До нового навчального року залишилось лише 26 днів, а у сорока шістьох школах з шістдесяти ще досі тривають ремонтні роботи.

«14 об’єктів вже готові, а на решті вже зроблено орієнтовно 55%, 75% 85% відсотків із запланованого. Всі об’ємні роботи плануємо завершити до початку навчального року. Можливо, на окремих об’єктах роботи триватимуть, але це будуть ті роботи, які не впливатимуть на навчальний процес і не матимуть якоїсь загрози для життя дітей», – розповіла начальник управління освіти Львівської міської ради Галина Cлічна.

Нагадаємо, об’їзди щодо готовності шкіл до нового навчального року будуть здійснювати не так як це завжди робилося комісією відділу освіти. Цьогоріч створили інші комісії, які складатимуться з керівників навчальних закладів інших районів. Також змінили і дати перевірки готовності навчальних закладів до шкільного року.

DSC09320

 

DSC09316

 

DSC09317

 

DSC09314

 

DSC09293

 

DSC09291

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...