У львівському ветеринарному університеті зміна кадрів

Вчора, 25 липня, в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького Михайло Гладій представив колективу факультету економіки та менеджменту нового декана. Ним став завідувач кафедри економіки підприємств, інновацій та дорадництва ім. І. Поповича доктор економічних наук, професор Павло Музика. Про це йдеться у повідомленні прес-служби університету.

Як зазначив М.Гладій, сьогодні в аграрній науці відбуваються постійні зміни і незалежно від профілю вищого навчального закладу розвиток економічних дисциплін відіграє важливу роль. «Нині сама освіта без прямих зв’язків з наукою і виробництвом не має серйозних перспектив. В такому стані, як зараз, аграрна освіта не може жити. Тому власне на професора Павла Михайловича Музику я покладаю завдання з опрацювання нової концепції розвитку Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Сподіваюсь, що його управлінський та науковий досвід буде максимально використаний для ще активнішого позитивного розвитку факультету», – підкреслив Михайло Гладій.

Натомість у своєму виступі в.о. декана факультету економіки та менеджменту Павло Музика заявив, що головним завданням факультету має стати підготовка високоякісних фахівців, які в умовах конкуренції та нових викликів повинні стати максимально затребуваними на ринку праці висококласними спеціалістами. «Наше головне завдання – це пошук здібного й розумного абітурієнта. А визнання до нас може прийти лише через знання студентів», – заявив П.Музика.

Сьогодні на факультеті економіки та менеджменту національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій працює 8 кафедр: економічної теорії та соціально-гуманітарних дисциплін; економіки підприємства, інновацій та дорадництва імені професора І. В. Поповича; менеджменту; маркетингу; інформаційних систем у менеджменті; менеджменту зовнішньоекономічної діяльності; правознавства; української та іноземних мов.

Виконувати обов’язки декана факультету економіки та менеджменту П.Музика буде до часу оголошення результатів виборів нового декана. Відповідний конкурс буде невдовзі оголошений згідно встановленої процедури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі