Потрібно терміново виправляти ситуацію з казначейським обслуговуванням – Дубневич

Проблема з казначейським обслуговуванням місцевих бюджетів у Львівській області   є критичною і надалі посилюватиметься, якщо не застосовувати конкретних  управлінських кроків. Про це заявляє народний депутат України Ярослав Дубневич у своєму зверненні до Начальника головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області.

У зверненні, характеризуючи стан обслуговуванням місцевих бюджетів як катастрофічний, депутат посилається на засіданні Асоціації міст України у Львівській області, яке відбулось нещодавно.

«Міські голови міст Львівщини заявляють про критичну ситуацію з проведенням платежів через органи державної казначейської служби у Львівській області. При цьому дохідна частина місцевих бюджетів виконується частково або повністю відповідно до затверджених бюджетних документів. Окрім цього, у повідомленнях зазначається, що ще і на даний час не проводиться плата зареєстрованої казначейської заборгованості за виконання робіт та надання товарів і послуг за кошти місцевих бюджетів 2012 року», - повідомляє депутат.

Також, Ярослав Дубневич відзначає, що схожі проблеми виникають також при реєстрації платіжних доручень, коли працівники органів  державного казначейства України у Львівській області  здійснюють перешкоди нормальному процесу реєстрації.

«Переконаний, що ми сьогодні навіть не уявляємо собі до кінця глибину і наслідки кризи у проведенні платежів органами казначейства в частині видатків місцевих бюджетів у Львівській області»,  –  наголосив народний депутат України Я.Дубневич.

Відповідно, обранець скерував звернення до начальника місцевого казначейського органу  з вимогою чітко та вичерпно показати обсяг і динаміку наростання проблеми, а також вказав на скарги на суб’єктивний і вибірковий підхід при проведенні платіжних доручень.

«Наголошую на необхідності надання такої інформації у максимально стислі терміни. Уже володіючи вичерпною інформацією про масштаби проблеми, ми повинні одразу ініціювати анонсовану зустріч народних депутатів від Львівщини  з головою Державної казначейської служби України Сергієм Харченком. Потрібні невідкладні управлінські дії та відповідна реакція», -  підкреслив Ярослав Дубневич.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі