
підсумовуємо
20:22, 25 липня 2013 р.
Соціальних покази від Wiz-Art у районах міста пройшли «на ура», але з казусами
підсумовуємо
Сьогодні, 25 липня відбулось офіційне відкриття міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art 2013. Проте дивитись кіно у рамках фестивалю львів’яни почали на кілька днів раніше. Вперше організатори безкоштовно показували фільми у районах міста, кажуть це був своєрідний експеримент, зорієнтований на підлітків та людей похилого віку.
«Прийшло дуже багато дітей і навіть бабусь, - розповідає виконавчий директор кінофестивалю Wiz-Art Ольга Райтер. - Для них це був новий досвід, щось нове у їхньому районі. Зазвичай люди дивувались. Часто запитували: «а скільки це коштує?» Дуже цікаво було отримувати від таких глядачів фітбеки та спостерігати за реакцією щодо відсутності перекладу. Всі фільми показувались мовою оригіналу з англійськими і українськими субтитрами»
«Трапився і своєрідний казус. Нам прийшлось збільшувати до максимального розміру субтитри, щоби бабусі та дідусі могли все прочитати», - зазначила Ольга Райтер.
Нагадаємо, фестиваль короткометражного кіно проходить у Львові вшосте. Для відвідувачів підготували 110 фільмів, 12 програм, 10 майстер-класів та 4 вечірки. Спеціальним гостем цьогорічного фестивалю став директор Лондонського фестивалю Філліп Ілсон з підбіркою британських фільмів, Марія Сіґріст, режисерка, актриса з Швейцарії, а також режисери Кай Штаніке (Німеччина) та Ромас Забараускас (Литва).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Лікування алкоголізму Львів: ТОП 7 переваг від фахівців наркологічної клініки "Рецена"
Новини компаній
17:00
Оголошення
13:49, Сьогодні
170
09:16, 8 грудня
10:58, Сьогодні
19:40, 4 грудня
1
14:28, 5 грудня
86
