Львів’янин став чемпіоном світу з легкої атлетики, де змагались паралімпійці (ФОТО)

До скарбнички збірної команди України три медалі світової першості приніс представник Львівщини Роман Павликз с. Сокільники Пустомитівськогорайону. Зокрема, Роман виборов перше місце та встановив світовий рекорд у стрибках в довжину - 5.44 м. та був другим на дистанціях 100 і 200 м. Про це інформує Оксана Вацеба.

images (2)

У французькому місті Ліон триває чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та інтелекту.

У змаганнях беруть участь  1073 неповносправні спортсмени з 93 країн світу.

Збірну команду України представляють 32 спортсмени-паралімпійці (17 чоловіків та 15 жінок).

Українські спортсмени уже вибороли на цих змаганнях 16 медалей, серед яких 9 золотих, 4 срібні та 3 бронзові нагороди.

Вітаємо Романа Павлика та його тренера Олександра Якубовського із званням чемпіона світу 2013 року з легкої атлетики!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію