• Головна
  • Як продавати за кордон і з чого починати: розповідають у Just Export
Новини компаній
17:31, 27 грудня 2022 р.

Як продавати за кордон і з чого починати: розповідають у Just Export

Новини компаній
Як продавати за кордон і з чого починати: розповідають у Just Export, фото-1

Найперше треба визначитися, що будете експортувати й куди.

За даними дослідницької агенції Info Sapiens, найбільшою потребою українського малого і середнього бізнесу нині є пошук нових ринків, адже через війну значно зменшився платоспроможний попит у середині країни. Згідно з цим дослідженням, друге місце у рейтингу потреб підприємців поділили пошук фінансування і нових логістичних рішень.

Розвиток експортних компетенцій українського бізнесу та пошук нових ринків збуту — одна з цілей компанії Just Export. Це фахівці, які допомагають українським виробникам вийти на міжнародний ринок, формуючи бази потенційних клієнтів для продажу товарів за кордон і знаходять компанії, які готові імпортувати з України. Опрацювавши понад сотню сфер бізнесу, команда Just Export вже допомогла підприємцям знайти нових клієнтів на ринку ЄС, США та інших країн.

Як працює Just Export:

  • З Just Export знайти нові ринки збуту — набагато швидше. Команда аналітиків компанії напрацьовує перелік "теплих" потенційних клієнтів, які зацікавлені у такому товарі, як у вас.
  • Менеджери здійснюють повноцінні телефонні дзвінки за індивідуальною базою, виходять на людей, які ухвалюють рішення щодо імпорту і в підсумку знаходять для вас потенційних клієнтів за кордоном.
  • Контакти та інформацію щодо можливої співпраці передають вам для роботи з імпортерами напряму.
Як продавати за кордон і з чого починати: розповідають у Just Export, фото-2

Уся база — цільова та індивідуальна. Звітність — завжди прозора.

Бренд України сильнішає з кожним днем

Найперше треба визначитися, що будете експортувати й куди. Згідно з досвідом менеджерів Just Export, будь-які українські товари можна експортувати за кордон. Клієнти приходять до компанії з різними запитами: починаючи з агропродукції, та закінчуючи слизом равлика та електродами.

Співзасновник та СЕО компанії Just Export Максим Халаберда впевнений, що як тільки європейці побачать якість українських товарів, то вони надовго залишаться в Європі. Окрім якості, українські постачальники приваблюватимуть й історією свого бренда: це виробники, які вистояли, які змогли подолати неймовірні перешкоди, щоби товар опинився на європейських полицях.

"Ми бачимо, як увесь світ допомагає і добре ставиться до України. Зараз хороший час для того, щоб Україна виходила на міжнародні ринки, тому ми бачимо, що з’являються компанії, які намагаються виводити українські бренди на світовий рівень. Це стовідсотковий показник перспективи розвитку потенціалу для України на міжнародному ринку. Бренд України сильнішає з кожним днем, і він точно буде розвиватися, а через деякий час більше українських товарів з’явиться на полицях у європейських мережах, дистриб’ютори почнуть більше працювати з українськими товарами", — розповідає Максим Халаберда.

Загалом же Україна може конкурувати тим, що в нас дешевші товари. Також не можна забувати про якість українських товарів, тому що в Україні є багато брендів, які виробляють продукцію дуже конкурентоздатну.

Як кажуть у Just Export, експортну поставку можна зробити і за місяць, якщо клієнт ставить перед собою таку задачу, але як правило, це займає декілька місяців.

Щоб отримати консультацію щодо виходу на зовнішній ринок, звертайтеся за телефонами: +38 (067) 2514399, +38 (067) 2514391, або пишіть на адресу: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...