Учні Львівщини – лауреати стипендій Президента України

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено список переможців Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, проведених у 2013 році, які призначені на отримання стипендій Президента України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Зокрема, стипендії Президента України отримуватимуть й учні ПТНЗ Львівщини:
•    Нижник Назар Петрович, учень Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму – за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Офіціант»;
•    Белінська Христина-Марія В’ячеславівна, учениця Вищого професійного училища № 20 м. Львова – за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»;
•    Жовнер Анастасія Володимирівна, учениця Львівського професійного ліцею – за V місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Кравець».

Згідно з наказом, департаменту професійно-технічної освіти МОН необхідно здійснити організаційні заходи щодо виплати стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських конкурсів 2013 року; департаменту економіки та фінансування МОН – забезпечити фінансування виплати стипендій в межах коштів, виділених з державного бюджету на 2013 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі