Пасажирські вагони Укрзалізниці потрібно радикально оновити – вважає понад 88% українців

Більша половина українців вважають залізничний транспорт основним засобом міжміського сполучення в Україні, разом з тим ще більше зазначають, що рухомий склад Укрзалізниці час радикально оновлювати. Про це свідчать дані дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

За результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, українці задоволені роботою залізничного транспорту України. Зокрема, переважна більшість респондентів висловили задоволеність доступністю інформації про розклад руху поїздів та умови перевезень — 68,9% (не задоволені — 26,5%, частина респондентів відповіли що вони нічого про це не знають або їм важко відповісти), системою продажу квитків — 58,7% (не задоволені — 20,5%), розкладом руху поїздів — 51,7% (не задоволені — 26,5%), організацією обслуговування пасажирів на залізничних вокзалах та станціях — 50,1% (не задоволені — 29%).

54,6% українців вважають залізничний транспорт основним засобом міжміського сполучення в Україні — автомобільний транспорт вважають основним 39,1% респондентів, авіаційний — 1,5%. Переважна більшість (76,7%) заявили, що користувалися послугами залізниці впродовж 5 років.

Разом з тим, більшість громадян (63,4%) не задоволені технічним станом пасажирських вагонів, 92,6% українців вважає, що пасажирський рухомий склад потребує оновлення, у тому числі 40,4% — висловилися за необхідність термінових заходів з оновлення.

Населення України однозначно підтримує такі заходи, як оновлення рухомого складу залізниці — 88,2% респондентів, забезпечення європейського рівня вантажних, пасажирських та приміських перевезень (78,5%), оновлення та реконструкцію магістральних залізничних ліній (86,8%). За розвиток швидкісного залізничного сполучення в Україні висловилися 70,7% респондентів.

Переважна більшість респондентів (62,5%) згодні з думкою, що потрібно внести зміни в організацію роботи залізничного транспорту України для того, щоб адаптувати його до вимог Європейського Союзу.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова у квітні 2013 року. Було опитано 2013 респондентів віком від 18 років у всіх областях УкраїниОпитування здійснювалося в 132 населених пунктах (із них 79 — міських та 53 — сільських). Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі