На базі львівського університету БЖД проходили навчання «Запорізька січ» (ФОТО, ВІДЕО)

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності відвідали учні навчально-виховного комплексу військово-спортивного профілю «Запорізька січ». Очолили делегацію помічник начальника ГУ ДСНС України в Запорізькій області Юлія Баришева та директор школи Лариса Ганжа. Про це 032 повідомила прес-служба університету.

dsc_0450

 

dsc_0471

 

dsc_0474

 

dsc_0483_0

 

Протягом тижня, 10 юнаків та дівчат, а також їхні тренери проходили навчально-тренувальні збори на базі навчального закладу ДСНС України.

Фахівці Університету провели для школярів спеціальні заняття на базі висотно-тренувального комплексу, основним призначенням якого є практична та психологічна підготовка рятувальників до роботи на висотах, здійснення пошуково-рятувальних робіт у горах, рятування людей з ущелин, проваль, печер тощо. Також діти мали змоги загартувати власну свідомість на базі психолого-тренувального центру для підготовки пожежних.

dsc_0494

 

dsc_0521

 

dsc_0525

 

dsc_0583

 

«Діти з цієї спеціалізованої школи у нас вже не вперше. До нас звернулась адміністрація школи та керівництво ГУ ДСНС в Запорізькій області з відповідним проханням. Ми радо погодились прийняти дітей та спільно з ГУ ДСНС Львівщини спланували для них програму перебування у Львові. Ми переконані, що виховувати правову культури з питань безпеки людини потрібно з малку. Діти усвідомлюють,що їхня безпека, в першу чергу, залежить від їхніх знань та вмінь. Крім того ми проводимо й профорієнтаційну роботу, популяризуємо професію рятувальника. Можливо хтось із наших гостей в майбутньому свідомо обере для себе важку та небезпечну, але вкрай необхідну суспільству та державі професію», - зазначив речник ЛДУ БЖД ДСНС України Антон Крук.

dsc_0610

 

dsc_0628

 

dsc_0669_0

 

dsc_0734_0

 

Гостей ознайомили з навчальною та науковою базою Університету, вони побували в музеї історії навчального закладу та ГУ ДСНС України в Львівській області. Помічник начальника Головного управління Віталій Туровцев ознайомив гостей з роботою рятувальників Львівщини. Для дітей організували екскурсії Львовом, а також вони відвідали аквапарк.

Міський навчально-виховний комплекс «Запорізька Січ» розташований на острові Хортиця. Головним      напрямком  роботи комплексу «Запорізька Січ», базової школи ГУ ДСНС України в Запорізькій області, є організація національно-патріотичного виховання молоді на військово-козацьких традиціях. Навчально-виховний комплекс «Запорізька Січ» - це школа з багатьма традиціями, адже їй уже більше 70 років. А нещодавно додалася ще одна. На базі нашого комплексу засновано осередок «СПАС-СІЧ». З 2009 навчального року введений спецкурс «Фізична культура з елементами козацького бойового мистецтва СПАС». Метою курсу є формування патріота, свідомого громадянина української держави, захисника рідної землі, з яскраво вираженою національною свідомістю, виховання на кращих традиціях запорізького козацтва.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі