На Львівщині фінішували навчання Репід Трейдент (ФОТО)

Сьогодні, 19 липня у Яворівському районі завершилося українсько-американське тактичне навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2013». Про це інформує прес-служба навчань.

clo 123

 

clo 125

 

clo 145

 

Підбиваючи підсумки цього двотижневого заходу міжнародного військового співробітництва, співкервники навчань з української та американської сторони, перший заступник командира 8 армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майор В’ячеслав Назаркін та офіцер командування Сухопутних військ ЗС США у Європі полковник Альфред Рензі відзначили, що завдання, які були поставлені перед учасниками навчань, успішно виконані.

«Працюючи разом, представники усіх націй, які були залучені до проведення цьогороічних навчань, продемонстрували уміння діяти у команді, знаходити спільну мову та досягати поставлених цілей. Те, що ми робили упродовж навчань, сподіваюся, збереже життя солдатам під час коаліційних та миротворчих операцій», – відзначив  у своїй промові полковник Альфред Рензі.

Додамо, що у ході навчань оцінювання експертами НАТО проходили підрозділи 8-го армійського корпусу СВ ЗС України. Це, зокрема, аеромобільна рота 95-ї окремої аеромобільної бригади посилена мінометною батареєю, а також – інженерно-саперна рота 12 інженерного полку, та рота радіаційного, хімічного та біологічного захисту 144-го окремого батальйону РХБЗ. Група військових експертів Північноатлантичного альянсу упродовж декількох діб ретельно перевіряла усі аспекти організації життєдіяльності, служби, забезпечення та бойового застосування вищезазначених підрозділів.

clo 152

 

clo 170

 

clo 190

 

«Оцінюючи українських військовослужбовців ми були максимально об’єктивними. Однак, віддаємо належне рівню підготовки ваших солдатів та офіцерів – вона покращується із кожним роком. Звичайно, є певні зауваження до окремих питань. Це, зокрема, забезпечення засобами зв’язку, сумісними із апаратурою зв’язку армій країн НАТО», – повідомив старший групи моніторингу процесу оцінювання підполковник Мірза Абдуллаєв.

Нагадаємо, що українсько-американські тактичні навчання серії «Репід Трайдент» відбуваються на території нашої держави з 2006 року в рамках програми «Партнерство заради миру».  Згідно цієї програми заходи підготовки багатонаціональних підрозідлів із залученням українських віськовослужбовців на території нашої держави відбуваються з 1995 року.

clo 239

 

clo 261

 

clo 276

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі