У Львові сьогодні виступить цирк Danger MADNESS Circus

Сьогодні  на території цирку KOBZOV, що розташований у Львові за адресою пр-т Чорновола, 93, о 21.00 відбудеться нестандартне культурне дійство, яке відкриває повну картину сучасного світу. Це божевільна енергетика, це вибух адреналіну, це тотальний шок, спокуса до емоцій, це концентрована холодна війна, це глобальна культурна революція – це шоу, яке потрібно не просто побачити, а відчути і пережити серцем.

Токсично! Шокуюче шоу, яке запускає вірус перетворення дійсності. Вхід в реальність, де не існує поняття спокою, а кожна мить проходить за гранню небезпеки і вимагає робити вибір – нищити далі чи рятувати те, що ще залишилось від нашої планети?

Madness – це попередження про те, що людство на небезпечному шляху: ми байдужі, ми втратили свій дух і опустили руки. Погоня за матеріальним провокує тотальне винищення природних багатств. Ми відмовились від духовних скарбів, які збирали сотні поколінь наших предків. Ми не маємо часу спинитись і осягнути, що екологічна катастрофа неухильно наближається до кожного з нас і наших нащадків.

Madness – це гучна сирена, галас якої привертає увагу до роздоріжжя, на якому стоїть людство, це дороговказ на шляху відродження природи і духовності, які наміцно зв’язані між собою. Відкрийте очі, впустіть до себе видовище, яке вимагає окремого слова у словнику. Це не просто гранж, не просто фантасмагорія, не просто кіберпанкова готична музика – це справжній театр, з’єднаний з цирковими трюками, небезпечними для виконавців і для свідків.

Будьте обережні! Високовольтне шоу, яке має сотні граней, і кожний присутній є його учасником.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі