У цьому році у Львові 48 дітей-сиріт знайшли своїх нових батьків

Впродовж першого півріччя 2013 року під опіку громадян влаштовано 48 дітей. Загалом під опікою перебуває 515 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що становить 83% від загальної кількості дітей, які перебувають на обліку. Про це повідомили у відділах у справах дітей.

Крім того, ще 158 дітей перебувають під патронатним супроводом відділів у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради.

Станом на 1 липня 2013 року на обліку перебуває 624 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З цих дітей: 196 дітей-сиріт та 428 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, встановлення опіки та піклування -- це влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, в сім’ї громадян України, які перебувають переважно в сімейних, родинних відносинах із цими дітьми з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку, захисту їх прав та інтересів.

Опікуни та піклувальники є законними представниками інтересів дитини без спеціальних на те повноважень, несуть відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток дитини. Опіка встановлюється над дітьми, які не досягли 14 років, а піклування — над дітьми віком від 14 до 18 років.

Відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, становить два прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі