
10:14, 27 жовтня 2022 р.
Надійне джерело
Львівщина передала на передову ще 6 позашляховиків для військових
З Львівщини на передову поїхали ще 6 авто.
Позашляховики для військових передають в межах ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації «1000 автомобілів свободи». Станом на сьогодні, з області на фронт вже передали понад 500 авто.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.
За словами очільника області до передачі авто долучаються і небайдужі жителі Львівщини. Дехто віддає свій автомобіль, а хтось укомплектовує машини необхідною гуманітарною допомогою.
"Небайдужі жителі області продовжують долучатись до ініціативи. Чи не кожного дня з різних районів нашої області до захисників і захисниць вирушає транспорт, укомплектований продуктами, амуніцією та всім необхідним. Кожна автівка – це чиєсь врятоване життя, це люди, які доїхали туди, куди потрібно, це важливий вантаж, який доправили вчасно. Це внесок у перемогу над окупантом. Продовжуємо – до перемоги!", – розповів очільник області Максим Козицький.
Читайте також: Ракетні удари по Львівщині: які об’єкти зруйнувала росія з початку повномасштабного вторгнення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Останні новини
Духовні цінності, що об’єднують родину: чому християнський магазин biblia.in.ua стає надійним вибором
Новини компаній
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
05:08, Сьогодні
04:53, 10 грудня
18:51, 9 грудня
10:48, Вчора
28
