Депутати міськради припускають, що Садовий кулуарно хоче залагодити ситуацію з АТП-№1

Днями в окремих засобах масової інформації була опублікована заява міського голови Андрія Садового, у якій той коментує діяльність тимчасової контрольної  комісії з  перевірки діяльності ЛК АТП-1. Серед іншого, міський голова повідомив, що просить голову комісії Валерія Веремчука «негайно надати йому інформацію про порушення, які були виявлення під час перевірки». Натомість, за словами мера Львова, за вісім днів такого звіту до нього не дійшло.

Депутати міської ради, натомість, на такі заяви мера Львова обурились.

«Пан Садовий, мабуть, переплутав депутатів міської ради з своїми підлеглими, оскільки така форма звертання, на мою думку, є абсолютно неприйнятною в діалозі з депутатським корпусом.  Окрім цього, мабуть, мерові Львова потрібно пригадати, що відповідно до  чинного законодавства, термін відповіді на такі звернення становить 10 днів», - наголосив депутат ЛМР від Народного Руху України Валерій Веремчук.

Депутат, також, висловив здивування  з  такого настирливого прагнення мера дізнатись про результати перевірки: «На засіданні колегії Львівської міської ради, що відбулось 11 липня, я ініціював внесення  в порядок денний пленарного засідання міськради питання про звіт комісії для перевірки діяльності  ЛК АТП №1. Лише після цього я дізнався про існування такого листа з зверненням міського голови. Тому говорити про те, що комісія, нібито, не надає звіту, є невірно».

Натомість, депутат пропонує провести публічне обговорення звіту комісії.

«Можливо, міський голова хотів кулуарно, ознайомившись з висновками комісії, здійснити  якісь особисті кроки чи рішення. Проте, я вважаю, що такий звіт має бути заслуханий та обговорений публічно, під час сесії, в присутності журналістів та громадськості. Наш мер постійно декларує європейські підходи у своїй діяльності. Натомість, хотів би наголосити, що саме відкритість та прозорість і є базовими для сучасної системи управління у Європі. Якщо йому немає чого приховувати, то навіщо вимагати наш звіт ще до сесії?», - відзначив Валерій Веремчук.

На думку депутата,  міському голові,  слід застосовувати свою принциповість  не до депутатів, а саме до директора ЛК АТП №1: «Хочу відзначити, що прямий ставленик пана Садового директор АТП№ 1 Михайло Сидорович всупереч офіційним зверненням  контрольної комісії, не надав жодної належно завіреної копії документів, потрібних нам для роботи. Таким чином, підлеглий міського голови порушив чинне законодавство, не виконав рішення сесії Львівської міської ради та створив суттєві перешкоди діяльності депутатів міськради».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі