У Львові триває будівництво незавершеного ще в радянські часи ІІ тепловиводу від ТЕЦ-1(ФОТО, ВІДЕО)

Триває будівництво незавершеного ще в радянські часи ІІ тепловиводу від ТЕЦ-1 – одні з наймасштабніших робіт, як по важливості, так по об’єму, які проводить ЛМКП «Львівтеплоенерго». Роботи були розпочаті в лютому 2012 року. Загальна вартість – 4,3 млн грн. Про це йдеться у повідомленні ЛМР.

DSC_1210

 

DSC_1283

 

DSC_1284

 

Виконання цих робіт дозволить значно збільшити надійність роботи магістральних теплових мереж. Зокрема розвантажити ІІІ тепловивід та, в разі аварійної ситуації, переключити подачу теплоносія з ІІІ тепловиводу на ІІ тепловивід. Також дозволить збільшити виробіток електроенергії. Роботи виконують працівники «Львівтеплоенерго» без залучення сторонніх організацій.

«Сьогодні виконують ті роботи, які були заплановані ще на минуле століття, на 1993 рік, щоб суттєво підвищити надійність подачі тепла та гарячої води. На превеликий жаль, в часи незалежності  ці роботи не виконувались. Надійність означає, що мешканці Сихова, Личаківського району, Нового Львова  матимуть стабільне і якісне і тепло і будуть мати стабільно гарячу воду. Повністю міняється система подачі теплоносія і на ТЕЦ-1 ще буде повністю відремонтовано потужний котел, відремонтована турбіна. Це є серйозна мегаробота, яка буде відчутна для львів’ян ще більш якісною подачею тепла у зимовий період. Надзвичайно складний обсяг робіт, люди фахово, якісно працюють. Кошти достатньо швидко окупляться, бо ми і менше газу будемо споживати,  і надійність буде вищою», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Встановлені потужності ТЕЦ-1 дозволяють забезпечити подачу тепла і гарячої води на весь Франківський, Сихівський, частково Личаківський і Галицький райони.

Від ТЕЦ-1 побудовано три тепловиводи, через які теплоносій транспортується до районних котелень і ЦТП. Зараз діючими є І і ІІІ тепловиводи, через які теплоносій йде на Сихів, Франківський район теплових мереж, Новий Львів, центральну частину міста, частину Личаківського (вул. Дж.Вашингтона, Пасічна).

ІІ тепловивід залишився недобудованим. Його будівництво розпочалося у 80-х роках. На той час під землею була прокладена одна теплотраса і дві паротраси. Через високі параметри пари, ускладнювалась можливість доступу до теплотраси в разі виникнення аварійних ситуацій. Тоді й виникла необхідність винести дану теплотрасу на естакаду (прокласти над землею). Перший проект тепловиводу був розроблений в Росії. Потім його корегували, оскільки були виявлені неточності. Першими, хто розпочав будівництво тепловиводу, були поляки. Потім роботу продовжила львівська фірма, яка майже завершила будівельну частину. Після цього роботи зупинилися. В 90-х роках поклали перші труби. Було прокладено 312 м діаметром 820 мм і 902 м діаметром 720 мм. З 1993 року роботи зупинилися. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі