На «Львівській залізниці» любителів походити по коліях оштрафували на 50 ти. грн

На Львівській залізниці тривають рейдові перевірки дотримання правил безпеки у місцях масового пересування громадян. На жаль, попри заборони та пояснення люди продовжують нехтувати своєю безпекою, порушують правила перебування на залізничних об’єктах та воліють сплачувати штрафи, ніж пройти кілька метрів до обладнаного переходу через колію.  

Залізничники спільно з працівниками воєнізованої охорони на територіях станцій та дистанцій колії проводять рейдові перевірки в місцях масового ходіння громадян залізничними коліями станцій та перегонів з метою попередження наїздів рухомого складу на громадян. За шість місяців 2013 року за ходіння по колії було затримано 1534 і оштрафовано 1482 особи на суму 50 403 грн.

Затриманих порушників не лише штрафують, але насамперед проводять для них роз’яснювально-виховні бесіди, у яких розповідають про правила перебування на залізничних об’єктах, правила безпеки, демонструють жахливі наслідки порушень цих вимог.

Згідно зі статистикою, протягом першого півріччя 2013 року на залізниці було травмовано 51 особу, з них 27 осіб загинуло. За відповідний період 2012 року травмувалися 48 осіб, загинуло 26. На жаль, серед травмованих цьогоріч уже троє дітей віком до 16 років.

Основні причини травмування — ходіння залізничними коліями та перехід колії у невстановленому місці. Також залізничники визначили, що більше порушують правила безпеки, а відтак і травмуються, чоловіки (41 випадок за півроку проти 10 випадків травмування жінок). Прикметно і те, що цього року випадки травмування стаються у будь-який час доби, більше того – 30% травмувань сталися посеред білого дня від 12.00 до 18.00!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі