У Львові військовослужбовець безкарно розстріляв кошенят

24 червня 2013р. у м. Львові на площі Старий Ринок, 2 кв.8, п’яний військовослужбовець Назар Дідик з вогнепальної зброї серед білого дня розстріляв кішку та маленьких кошеняток, які грілися на даху будинку. Про це 032 повідомило Західно-Українське товариство захисту тварин.

На місце злочину очевидцями та сусідами негайно були викликані представники ППС Галицького райвідділу органів МВС у м. Львові.

Пробувши пару хвилин, міліціянти, не побачивши підстав злочину, забралися геть.

«Ні протоколу, ні опитування свідків, ні огляду трупів тварин, НІЧОГО міліція не зробила, - каже Юрій Микитюк віце-президент, Західноукраїнського товариства захисту тварин (ЗУТЗТ), - вони не вбачають у цій події злочину. Це кричуще порушення законодавства. Тобто львівська міліція не вважає злочином гатити з рушниці по тваринам. Їм закони не писані. Яка це міліція, це просто дармоїди, яких ми утримуємо».

На наступний день, а саме 25 червня, свідками злочину була написана та зареєстрована заява про злочин. Але тільки 4 липня свідки змогли ТЕЛЕФОНОМ! переговорити щодо просування справи з дільничним інспектором – Шурготом Я.В. який ПОРАДИВ! написати заяву. Тобто заява вже існує 9 днів, а інспектор «ні сном ні духом», що в його районі військовослужбовці відкрито вбивають тварин.

Потрапити на прийом до дільничного інспектора протягом 10 днів не було можливим",-  розповідають волонтери організації.

Всі спроби зоозахисників отримати прізвища ППС, які була на місці злочину не виявилися успішними. Поіменний склад ППС Галицький райвідділ ретельно приховує від громадян.

9 липня представники ЗУТЗТ написали скаргу у прокуратуру Галицького району м. Львова, щодо бездіяльності та невиконання своїх обов’язків представниками органів МВС України у м. Львові.

«Хочемо нагадати львівській міліції про існування закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», Кримінального кодексу України та указу прем’єр міністра Азарова М.Я. від 03.05.2012 щодо посилення контролю, відповідальності та негайного реагування щодо розслідування злочинів проти тварин, - каже Наталя Куба, член ЗУТЗТ. Можливо, львівська міліція керується якимось своїми особистими законами та існує за іншими правилами, ніж це гарантує нам Конституція та законодавство України».

Свідок злочину, а саме пані Губарєва Надія Петрівна, яка проживає поруч із гр.Назаром Дідиком повідомила, що отримує з боку сім’ї Дидіків погрози на свою адресу.

Станом на 10 червня за заявою про жорстоке поводження з тваринами у м.Львів, відкрито кримінальну справу. Призначений слідчий. Зоозахисники та небайдужі мешканці Львова тримають справу на контролі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі