Військовий журналіст зі Львова став лауреатом Міжнародного конкурсу серед військових редакцій

Під час 64-го засідання Ради міністрів оборони СНД у Мінську відбулося підбиття підсумків II-го Міжнародного конкурсу серед редакцій органів військового друку держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав (СНД) на кращий журналістський твір про багатостороннє військове співробітництво.

За підсумками конкурсу Диплом III ступеня та Подяку Секретаря Ради міністрів оборони держав-учасниць СНД отримав офіцер Регіонального медіа-центру Міністерства оборони Україниу місті Львові  підполковник Володимир Скоростецький.

Конкурс носив відкритий характер, кількість конкурсантів не обмежувалася. Його учасниками стали редакції періодичних друкованих засобів масової інформації міністерств оборони держав-учасниць СНД і окремі автори з числа професійних журналістів, військовослужбовці та члени їх сімей, службовці, ветерани Збройних сил країн Співдружності

Конкурс проводився серед творів у таких номінаціях: «нарис», «стаття», «замальовка», «кореспонденція», «звіт», «репортаж», «фотопубліцистика», «фоторепортаж», «цикл різнопланових публікацій з тематики конкурсу».

Зі слів підполковника Володимира Скоростецького, найближчі творчі плани – це низка публікації про людей у погонах багатьох армій світу, які з’їдуться на Львівщину для участі у масштабних військових навчаннях «Стрімкий Тризуб-2013».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі