• Головна
  • Як пройшла доба у Львові та області: ситуація станом на 7 червня
10:17, 7 червня 2022 р.
Надійне джерело

Як пройшла доба у Львові та області: ситуація станом на 7 червня

Козицький повідомив про ситуацію на Львівщині та про черги на пунктах пропуску. 

Станом на ранок 7 червня у телеграм-каналі керівник Львівської ОВАМаксим Козицькийповідомив про головне за минулу добу на Львівщині. За його словами повітряну тривогу не оголошували.

За добу також трьома евакуаційними потягами у Львів прибуло 398 вимушених переселенців, 157 людей центр допомоги ВПО розселив в області.

На лікування привезли 14 людей з Харківської та Київської областей. Серед пацієнтів немає дітей. Вони у середньому та важкому стані. Їм нададуть допомогу у двох медзакладах області.

На всіх переходах Львівщини кордон на виїзд за добу перетнули понад 16 тисяч осіб. Через західний кордон з України виїхали 33 тисячі людей. Повернулися – понад 32 тисячі українців. На пунктах пропуску є черги із транспортних засобів:

  • "Рава-Руська" - вантажівки в обох напрямках;
  • "Грушів" та "Смільниця" - легкові автомобілі на в'їзд;
  • "Краківець" - легкові автомобілі на в'їзд, вантажівки по обидві сторони кордону;
  • "Шегині" - легкові автомобілі та автобуси на в'їзд, вантажівки в обох напрямках.

Поліція опрацювала 1430 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів

Читайте також: У Львові прощатимуться із захисником Антоном Величком, що загинув у бою поблизу Авдіївки

Фото на головній умовне: Романа Балука

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #ситуація_у_Львові #Львівщина #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення