Вчителі Львівщини отримають 68 мільйонів на відпустки

Як інформують у департаменті фінансів облдержадміністрації, у 2013 році з обласного бюджету на виплату відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам закладів освіти обласного підпорядкування передбачається виділити понад 68 млн. грн., що на 9,7 % перевищує аналогічні видатки минулого року.

Станом на 26 червня п. р. на виплату відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення з обласного бюджету профінансовано 44,2 млн. грн. або 64,6 % від потреби на весь відпускний період. Зазначені кошти забезпечують усі необхідні виплати педагогічним працівникам закладів освіти обласного підпорядкування, в яких відпустка починається до 1-2 липня поточного року.

Виплата відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення здійснюється в межах нарахованих сум, згідно із термінами виходу педагогічних працівників у відпустку.

Відповідно до оперативних даних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування потреба в коштах бюджетів міст і районів області для виплати  відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення  педагогічним працівникам у 2013 році становить понад 362 млн. гривень.

Зазначимо, що станом на 26 червня п. р. на виплату відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення з місцевих бюджетів проведено видатків на суму 206,5 млн. грн. та нараховано ще 24,5 млн. грн., які найближчими робочими днями будуть виплачені.

Також додамо, що з метою забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати, відпускних працівникам бюджетної сфери місцеві бюджети області отримали впродовж січня-червня 2013 року короткотермінових позик на загальну суму 1095 млн. гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі